2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Podolany
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik Administracji Zakładu Produkcyjnego

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

·         Codzienna administracja dokumentów znajdujących się w obiegu Zakładu,

·         Codzienna współpraca i kontakt z Klientami w zakresie obsługi bieżących zamówień

·         Przygotowywanie zestawienia i analizy – w oparciu o dostępne oprogramowaniu ERP oraz w arkuszach Excel

·         Stały kontakt z kontrahentami, wykonywanie zamówień i bieżąca koordynacja dostaw

·         Koordynowanie procesu obiegu dokumentów i faktur, przygotowywanie dokumentów i raportowanie w zakresie

·         Współpraca z innymi działami firmy: księgowości, produkcja, kierownictwo

·         Rozliczanie magazynów Klientów zgodnie z zasadami gospodarki magazynowej [przyjęcia-wydania] na podstawie systemów ERP

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie w pracy biurowej (min. 3 lata)

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

·         Umiejętność skutecznego planowania i realizacji celów

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         Zaangażowanie, pozytywne nastawienie, wysoka energia

·         Dyspozycyjność w określonych terminach i porach dnia

·         Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu Microsoft Office oraz podstawowych zasad administracyjno-księgowych

·         Znajomość zasad gospodarki magazynowej [przyjęcia-wydania]

Mile widziane:

·         doświadczenie pracy administracyjnej, magazynowej lub fakturowanie

To oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie

·         Kreatywną i stawiającą wyzwania pracę w Grupie Firm w branży pralniczej mających Zakłady w Polsce oraz poza granicami Kraju;

·         Partnerskie traktowanie; kameralny, zgrany zespół;

·         Wdrożenie i wsparcie na każdym etapie Twojej pracy;

Podstawowe wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 913066730