2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Poznań
  7. Logistyka - Podolany
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik Administracji Magazynowej

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 18 lat tworzymy produkty przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań do naszej siedziby w Poznaniu, a od września 2024 do nowego biura w Rokietnicy!

 Jeżeli:

  • potrafisz obsługiwać Microsoft Excel na poziomie średnio zawansowanym [potrafisz korzystać w funkcji],

  • potrafisz organizować swoją pracę,

  • jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i wykazujesz się inicjatywą do rozwiązywania problemów w ramach swoich obowiązków,

  • szybko się uczysz i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania,

  • jesteś gotowa/y do pracy w systemie II-zmianowym,

Aplikuj na stanowisko Administratora Stanów Magazynowych!

Opis stanowiska:

  • Bieżący nadzór nad stanami magazynowymi,

  • Wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych w programie Excel,

  • Wykonywanie niezbędnych czynności w systemie SAP [m.in. wstrzymywanie, wznawianie i zamykanie sprzedaży],

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • Prowadzenie dokumentacji utylizacji oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Bogaty pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,

  • Spotkania integracyjne,

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,

  • Zgrany Zespół,

  • Innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 920156961