2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sulechów
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Administracji

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK ADMINISTRACJI

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie dokumentacją biura i dokumentacją Kierowców,

  • Odbiór/przekazanie aut Kierowcy,

  • Sporządzanie dokumentacji zdjęciowej i papierowej,

  • Praca z programami GPS+ Systemem Taboru FL,

  • Sporządzanie raportów i wprowadzanie danych do systemu,

  • Przygotowanie dokumentów administracyjnych,

  • Współpraca z poszczególnymi Działami Firmy,

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,

  • Dobrej organizacji i dyscypliny pracy,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Mile widziana znajomość wiedzy motoryzacyjnej,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie z długoletnim stażem na rynku,

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie,

  • Umowa o pracę,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • Pakiet benefitów (Pakiet Medyczny, Benefity jednorazowe)

  • Praca na nowoczesnych programach informatycznych,

  • Wdrożenie na stanowisko pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w zespole przyjaznych sobie osób,

  • Możliwość rozwoju.

Aplikuj, może to właśnie Ciebie szukamy!

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 912442217