2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik adm.-biurowy+sekretariat+wsparcie księgowości

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ACTIVA działająca w branży budownictwa sportowego poszukuje pracownika na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego, do prowadzenia tzw. sekretariatu i wsparcia księgowości.

Praca stacjonarna w biurze w m. Łodzi.

Umowa o prace na pełen etat.

Wynagrodzenie do 6000 PLN brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Zakres obowiązków: szczególnie prowadzenie biura, kontakty tel., sporządzanie pism, kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą, zakupy, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestrów, prowadzenie dokumentacji kosztowej firmy, prowadzenie rozliczeń zaliczek pracowników, wsparcie księgowości (przygotowanie dokumentacji dla zewn. biura rachunkowego), wsparcie innych działów biura, asystent/ka właściciela.

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

doświadczenie w zakresie przygotowania dokumentów księgowości i rozliczeniowych

wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne

wysoka kultura osobista

umiejętność redagowania pism

umiejętność szybkiego pisania

umiejętność obsługi urządzeń biurowych

umiejętność pracy pod presją czasu

sumienność

biegła znajomość środowiska Microsoft Office, PDF

Proszę o przesłanie CV w załączeniu.

Proszę nie przesyłać ofert niespełniających ww. wymagań.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 762856183