2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Krynica Morska
Dodane 15 maja 2024

Pracownicy Recepcja / pokojowe - z zakwaterowaniem OD ZARAZ

Lokalizacja

Krynica Morska

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obiekt wczasowy  w Krynicy Morskiej zatrudni pracowników recepcji oraz pokojowe z zakwaterowaniem. OD ZARAZ;

Wymagania:

·         umiejętność dobrej organizacji pracy,

·         odpowiedzialność

·         dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność,

·         miła aparycja i usposobienie

Oferujemy:

·         zakwaterowanie

·         wyżywienie

·         zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i posiadanego doświadczenia

Zakres obowiązków - RECEPCJA:

·         przyjmowanie i dokonywanie rezerwacji,

·         meldowanie, wymeldowanie gości (check-in, check-out),

·         obsługa kasy fiskalnej oraz terminala,

·         odbieranie połączeń telefonicznych oraz odpisywanie na zapytania Gości,

·         obsługa systemu rezerwacyjnego,

·         aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

·         obsługa Gości z zachowaniem najwyższych standardów,

·         budowanie długofalowych relacji z Gośćmi hotelu,

·         współpraca z innymi działami hotelowymi (służba pięter, służby techniczne)

·         reprezentowanie hotelu, dbanie o porządek w Recepcji oraz lobby Hotelowym

Zakres obowiązków – POKOJOWA:

·         Sprzątanie pokoi i miejsc wspólnych na terenie obiektu

·         Utrzymanie ładu i porządku na terenie całego obiektu zgodnie ze standardami

·         Pomoc w przygotowywaniu śniadań – w formie bufetowej

·         Wymiana kosmetyków i środków higienicznych przeznaczonych dla Gości

·         Efektywna współpraca z innymi działami hotelu

·         Odpowiedzialność za mienie hotelu oraz Gości

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją od kiedy mogą Państwo zacząć pracę.

Lokalizacja

Krynica Morska,

Pomorskie

Pomorskie, Krynica Morska
ID: 915265857