2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Marki
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownicy Produkcyjni, Inter Europol S.A., Marki/Małopole

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera

w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku:

Pracowników Produkcyjnych

- Piekarnia (miejsce pracy: Marki/Małopole)

- Cukiernia (miejsce pracy:Małopole)

Główne zadania:

  • Wykonywanie prac na liniach produkcyjnych związanych z wypiekiem, pakowaniem, sortowaniem pieczywa

  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

 Wymagania:

  •  Mile widziane:

*doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej

*uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • Uczciwość, sumienność, rzetelność

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie jednozmianowym (I zmiana: 6:00-14:00; II zmiana: 14:00-22:00; III zmiana: 22:00-6:00 , 19:00-03:00) lub w systemie zmianowym rotacyjnym (zmiany naprzemienne po tygodniu)

  • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • umowę o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • opiekę medyczną,

  • współfinansowanie udziału w programie kart sportowych,

  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • nowoczesne środowisko pracy,

  • parking dla pracowników,

  • świeże pieczywo w czasie przerwy śniadaniowej,

  • dostęp do automatów vendingowych z przekąskami i napojami,

  • zniżki na zakup pieczywa w naszej piekarni,

  • szansę na rozwój zawodowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych podczas procesu rekrutacji jest Inter Europol S.A. (ul. Słoneczna 22, 05-270 Marki), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000674460.

Z pełną informacją na temat tego w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe jako kandydatów do pracy w Inter Europol S.A. można zapoznać się w naszej Polityce Prywatności, którą można znaleźć tutaj: www.intereuropol.pl/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 683564499