2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownicy produkcyjni

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Radon Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, produkcji mebli i aranżacji wnętrz poszukuje: pracownic i pracowników produkcyjnych.

Główne biuro oraz zakład produkcyjny Radonu o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze, drugie biuro znajduje się w Poznaniu. Dodatkowo, Radon jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi.

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Pełen etat,

  • Gotowość pracy na dwie zmiany: 6-14 oraz 11-19 (po wyszkoleniu druga zmiana byłaby w godzinach 14-22).

Główne obowiązki:

  • Wykańczanie elementów meblowych, klejenie, pakowanie,

  • Obsługa maszyn (maszyna CNC, okleiniarka, wycinarka, wiertarka).

Oczekujemy chęci i gotowości do nauki, dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań, chęci i gotowości do pracy, dyspozycyjności.

Doświadczenie w obsłudze wyżej wymienionych maszyn oraz w pracy z drewnianymi elementami meblowymi będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o przesłanie CV w wiadomości!

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 627714707