2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Małopole
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji (Cukiernia), Inter Europol S.A, Małopole

Lokalizacja

Małopole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Inter Europol S.A. to  polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także  do wybranych krajów na całym świecie.  W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku:

 PRACOWNIK  PRODUKCJI CUKIERNIA

    (miejsce pracy: Małopole pow. wołomiński)

Główne zadania:

  •  Wykonywanie prac na liniach produkcyjnych związanych z wypiekiem, pakowaniem, sortowaniem wyrobów cukierniczych

  • Przestrzeganie procedur, zasad  i obowiązków związanych  z utrzymaniem  standardów usług

 Wymagania:

  •  Uczciwość, sumienność, rzetelność

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie jednozmianowym (I zmiana: 6:00-14:00; II zmiana: 14:00-22:00; III zmiana: 22:00-6:00)

  • Mile widziane:   doświadczenie w firmie produkcyjnej  w  branży spożywczej,   uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,

  • Książeczka  dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

 Oferujemy:

  •  umowę o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • opiekę medyczną,

  • współfinansowanie udziału w programie kart sportowych,

  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • nowoczesne środowisko pracy,

  • parking dla pracowników,

  • świeże pieczywo w czasie przerwy śniadaniowej,

  • dostęp do automatów vendingowych z przekąskami i napojami,

  • zniżki na zakup pieczywa w naszej piekarni,

  • szansę na rozwój zawodowy.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych podczas procesu rekrutacji jest Inter Europol S.A. (ul. Słoneczna 22, 05-270 Marki), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS-0000 67 4460. Z pełną informacją na temat tego w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe jako kandydatów do pracy w Inter Europol S.A. można zapoznać się w naszej Polityce Prywatności, którą można znaleźć tutaj: www. intereuropol.pl/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Małopole,

Mazowieckie

Mazowieckie, Małopole
ID: 906173522