2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ełk
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownicy na szwalnię, krojownię, do prac wykończeniowych

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zadania na poszczególnych stanowiskach:

  • obsługa maszyny - cuttera (krojenie tkaniny),

  • numerowanie, etykietowanie krojonych elementów,

  • podklejanie wykrojonych elementów,

  • szycie poszczególnych elementów,

  • doszywanie guzików,

  • czyszczenie wyrobów gotowych,

  • prasowanie wybranych procesów produkcyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • dokładności, zaangażowanie do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia związane z przyuczeniem do pracy

Kontakt osobisty w siedzibie firmy: KUBENZ Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 28A 19-300 Ełk lub CV proszę przesłać przez formularz OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach przedłożonych w związku z aktualną rekrutacją, przez KUBENZ Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 28A, 19 – 300 Ełk, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 661237157