2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nadarzyn
Dodane Dzisiaj o 10:47

Pracownicy myjni do salonu na ul. Puławskiej - od zaraz

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do salonu samochodowego marki premium poszukujemy nowego zespołu:

  • Pracowników myjni

Lokalizacja:

  • Salon ul. Puławska 595

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym na zleceniu - ustalanym indywidualnie)

  • Wynagrodzenie 4000-4,200 zł netto

  • Wynagrodzenie dla studenta mi.in 4800 zł netto

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8h dziennie

  • Praca również 1 sobotę w miesiącu (8.00-14.00) dodatkowo płatne

  • Premie kwartalne

  • Odzież firmową

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Pełna dyspozycyjność w wyżej podanych godzinach

  • Doświadczenie w pracy na myjni będzie mile widziane

  • Brak doświadczenia nie jest problemem, wszystkiego nauczymy

  • Niekaralność

  • Zapał do pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa samochodów marki premium - mycie ręczne, odkurzanie, czyszczenie plastików

  • Staranne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

  • Dbałość o powierzony sprzęt

Współpraca od zaraz

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 886793175