Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Wieluń
Dodane 29 listopada 2022

Pracownicy lakierni (lakiernik, pomocnik, śruciarz) - Wielton S.A.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wieluń, Łódzkie

  • Praca zmianowa

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem biznesu i wzrostem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lakiernika

Pomocnika lakiernika

Śruciarza

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • przygotowanie powierzchni pod lakierowanie
  • dobór i obsługa urządzeń i narzędzi lakierniczych
  • nakładanie powłoki lakierniczej
  • współpraca z innymi pracownikami linii produkcyjnej
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • nadzorowanie jakości przeprowadzanych robót

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie oraz wiedza w dziedzinie procesów lakierniczych pojazdów samochodowych
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziana znajomość kataforetycznego procesu lakierowania zanurzeniowego - KTL

Oferujemy:

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej
  • pakiety medyczne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenia umożliwiające zdobycie uprawnień oraz które przygotują Cię do powierzonych obowiązków
  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki
  • transport pracowniczy

WIELTON S.A.

Dział HR

ul. Fabryczna 8

98-300 Wieluń

tel. (0-43) 843 45 10 wew. 438 / 78*******65

ID: 657663388
User avatar

WIELTON

Member Since październik 2016
Ostatnio online wczoraj o 13:58

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?