2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane 28 maja 2024

Pracownica/Pracownik Sklepu Bezobsługowego - Żabka Nano

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie, przyjmowanie i dbanie o właściwą ekspozycję towarów,

  • utrzymywanie standardów i czystości w sklepach,

  • kontrola jakości funkcjonowania sklepu, reagowanie na sytuacje awaryjne i zgłaszanie ich odpowiednim jednostkom wsparcia,

  • udział w testowaniu nowych technologii wykorzystywanych w sklepie,

  • bieżące raportowanie wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z asortymentem sklepowym,

  • gotowość do pracy w godzinach porannych i popołudniowo-wieczornych,

  • uczciwość, skrupulatność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży spożywczej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),

  • umowa o pracę na rok, bez okresu próbnego,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie, nauka języków obcych, paczki świąteczne oraz Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych),

  • wdrożenie pod okiem trenera,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, dodatkowe szkolenia i kursy.

Czym jest Żabka Nano?

Jesteśmy największą siecią sklepów autonomicznych w Europie. Zarządzamy i rozwijamy sieć blisko 50 inteligentnych sklepów. Nasz koncept pozwala na szybkie zakupy bez kasjerów, kolejek i skanowania produktów. Działamy w bardzo różnorodnych lokalizacjach m.in. w centrach miast, na dworcach kolejowych, stacjach metra czy na terenie uczelni. Od niedawna, jesteśmy obecni również poza granicami Polski. Testujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku np. robota przygotowującego hot dogi! Nasze sklepy są dostępne 24/7 i działają w oparciu o sztuczną inteligencję i metodę machine learning.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 918253357