2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Bielany
Robert
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownica na kuchni

Wynagrodzenie

30 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

pracownik kuchni

W związku z rozwojem nowej grupy produktów dla klientów ( dania z wooka) poszukujemy pracownicy na kuchnię. Jeżeli nie masz doświadczenie- nauczymy. Ważne jest poważne traktowanie pracy, oraz odpowiedzialność za produkt, klienta i zespół

Praca od zaraz -Tylko osoby zdecydowane

Stawki 24 - 28 zł/ godz. netto

wymiar pracy:

160 - 190 godzin miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań na kuchni typu wook

  • przygotowywanie półproduktów i ich porcjowanie

  • przygotowywanie sałatek, makaronów, frytek, kurczaka, sosów itp

  • obsługa kelnerska klientów na sali ( 1 stolik) i ogródku (2 stoliki)

  • dbanie o czystość w miejscu pracy, prace porządkowe

  • współpraca z dostawcami

  • obsługa systemu BosBistro, kasy fiskalnej i zamówień z portali

Wymagania:

  • chęć pracy i zdecydowanie w jej podjęciu

  • zaangażowania w pracy i odpowiedzialność

  • chęć uczenia i otwartość na wyzwania

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • UWAGA: proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane. Frustratom, niezdecydowanym i tym co nie przychodzą na spotkania dziękujemy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

  • Jesteśmy już7 lat i mamy stabilny zespół, co daje pewność zatrudnienia

  • szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy (płacimy za ten okres pod warunkiem rozpoczęcia pracy)

  • pracę w przyjaznym miejscu i fajnym zespole

  • odzież służbową

  • elastyczny grafik

  • system zniżek na nasze produkty, oraz darmowy posiłek w godzinach pracy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Robert

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 910591933