2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Ursynów
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownica mag. w sklepie int/ Працівник складу в інтернет-магазині

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

·        Pakowanie zamówień Klientów w kartony (małe rozmiary - perfumy i biżuteria)

·        Przyjęcie dostaw do magazynu

·        Sortowanie i składowanie towarów w magazynie

·        Utrzymanie porządku na magazynie

·        Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych w związku z funkcjonowaniem magazynu

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie w pakowaniu i przygotowywaniu przesyłek do wysyłki

·        Duże wyczucie estetyki

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność

·        Sprawność fizyczna i gotowość do pracy w dynamicznym tempie

Oferujemy:

·         Okres próbny 3 miesiące, następnie umowa o pracę

·         Zniżki pracownicze na nasze produkty

·         Przyjazną, kameralną atmosferę pracy

·         Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności (min. 3500 zł/netto)

До обовязків належить:

  • Пакування замовлень Клієнтів до картонів (малі габарити)

  • Прийняття достави товару на склад

  • Сортування і розкладання товару на складі

  • Підтримування порядку на складі

  • Виконання інших обовязків назначених начальником щодо функціонування складу

Наші вимагання:

  • Досвід в пакуванні і приготовлювані картонів до вислання

  • Велике відчуття естетики

  • Дуже хороша організація власної роботи, відповідальність, акуратність і систематичність

  • Фізична підготовленість і готовність працювати в динамічному темпі

Ми пропонуємо:

  • Випробувальний термін 3 місяці, потім умова про працю

  • Знижки співробітникам на нашу продукцію

  • Дружню та притульну робочу атмосферу

  • Зарплата залежить від досвіду та навичок (мін. 3500 злотих/нетто)

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 906484569