2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Krosno
Dodane 16 maja 2024

Praco Krosno Galeria Vivo Smoothie Maker

Wynagrodzenie

2 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Marka Fresh Juice poszukuje osoby do pracy w młodym zgranym zespole na punkcie w galerii VIVO KROSNO. Jeśli posiadasz status studenta bądź ucznia chętnie sprawdzimy jak poradzisz sobie na dniu próbnym, nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

Elastyczny grafik pozwoli na dobrą organizację swojego czasu, poszukujemy osób do pracy zarówno w ciągu tygodnia jak i w weekendy.

Zakres obowiązków:

Obsługa kasy fiskalnej

Przygotowywanie świeżych koktajli i soków

Przygotowywanie świeżych lodów

Utrzymywanie punktu w idealnej czystości

Dbanie o najwyższą jakość obsługi i sprzedawanych produktów.

Wymagane:

Ukończone 18 lat,

Status studenta bądź ucznia

Dyspozycyjność w wybrane dni

Wysoka kultura osobista

Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej.

Oferujemy dobre wynagrodzenie, miłą i przyjemną atmosferę pracy oraz elastyczny grafik.

Preferujemy dłuższą współpracę.

Dodatkowe premie motywacyjne uzależnione od obrotu.

Od naszych pracowników oczekujemy chęci i zapału do pracy, uśmiechu, sumienności oraz uczciwości.

Mile widziane osoby studiujące/uczące się weekendowo.

CV (najlepiej w pliku pdf) wraz ze zdjęciem proszę przesyłać tylko i wyłącznie poprzez formularz na olx. Resztę informacji przekażemy po otrzymaniu CV.

Praca dostępna od zaraz. Prosimy nie dzwonić pod numer podany w ogłoszeniu, rekrutacja wyłącznie poprzez olx.

Osobom bez statusu ucznia/studenta dziękujemy.

Prosimy o dopisek w CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 720064696