2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Dębica
Dodane 18 maja 2024

Prace w Niemczech!! Firma budowlano\wykończeniowa zatrudni pracowników

Lokalizacja

Dębica

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukuję pracowników płytkarzy , glazurników i ogólnobudowlanych z działalnością gospodarczą (polską lub niemiecką) Praca gwarantowana na długi okres! Pomoc w zakwaterowaniu i ewentualnemu założeniu działalności w Niemczech .Praca od zaraz !!! (Uwaga jeśli masz problem alkoholowy nie trać naszego i swojego czasu,)

  • Rodzaj współpracy: Inny

  • Wymiar pracy: Inny

  • Wymagany język niemiecki: Nie

Zakres obowiązków

  • Prace ogólnobudowlane

  • (płytkarz)

Wymagania

  • doświadczenie

  • atutem było by prawo jazdy

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju

  • Pomoc z zakwaterowaniem

  • Pomoc w j . Niemieckim

Wynagrodzenie

  • Od: 15€

Kontakt : WhatsApp +4915226412730 PL +48*******51

Tak aktualne Godziny pracy Pon. - Pt. od 7⁰⁰ do 17⁰⁰ Sob. od 8⁰⁰ do 14⁰⁰ Niedz. nieczynne

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 891702500