2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kalisz
Outworking
Dodane 10 czerwca 2024

Prace pomocnicze przy produkcji (system 2-zmianowy) Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

  • Wykonywanie pracy przy linii produkcyjnej
  • skręcanie i pakowanie drobnych elementów,

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w systemie 2 zmianowym (6-14; 14-22) od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ,
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl lub pod numerem telefonu 51*******74 Kontakt osobisty: Biuro Outworking Kalisz, ul. Polna 20 pok. 212, czynne od pn - pt w godz 10:00-15:00

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

KRAZ 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 657564643