2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 16 kwietnia 2024

prace budowlano - wykończeniowe po instalacji domofonów i monitoringów

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Sacewicz S.C. zatrudni pracownika do prac wykończeniowych głównie po wykonanych montażach domofonów oraz systemów monitoringu na terenie Jastrzębia - Zdroju, Wodzisławia, Radlina.

Zakres obowiązków:

  • uzupełnienie tynkiem bruzd po przewodach, zaklejenie otworów

  • odtworzenie powierzchni: gładzie / tynki / płytki / malowanie

  • uprzątnięcie terenu budowy

Wymagania:

  • samodzielność w zakresie wykonywanych prac

  • prawo jazdy kat. B

  • terminowość i dokładność wykonywanych prac

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy (możliwość wykonywania zleceń w dowolnym czasie i dowolnym wymiarze godzin)

  • auto służbowe oraz niezbędny zestaw narzędzi

  • godne wynagrodzenie

Praca od zaraz do końca roku 2024 r. z możliwością przedłużenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 912193988