2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Żnin
Dodane 08 maja 2024

Praca Żnin! Ślusarz-spawacz

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Nawrocki Sp. z o.o. projektuje oraz produkuje maszyny dla linii granulacji pasz, paliw alternatywnych, biomasy a także szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych. Dostarczamy nowe rozwiązania, które dają nieograniczone możliwości w procesie granulowania. Doskonalimy nasze technologie poprzez prace badawczo-rozwojowe oraz tworzenie warunków do kreatywnego działania.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Ślusarz-spawacz

Miejsce pracy: Żnin

Zadania:

- spawanie konstrukcji stalowych (MAG/TIG) oraz KO- nierdzewna,

- montaż maszyn i urządzeń ,

- ręczno-maszynowa obróbka metali,

- konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych,

- prace wykonywane za pomocą narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

Wymagania:

-trzyletnie doświadczenie na stanowisku spawacz,

- umiejętność spawania w metodzie MAG/TIG oraz KO - nierdzewna,

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność pracy w zespole a także samodzielnego wykonywania zadań.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełen etat,

- pracę w systemie jednozmianowym,

- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania,

- szkolenia zawodowe.

-latem 2 tygodnie nieprzerwanego urlopu (obowiązkowego),

-w grudniu urlop między Świętami a Nowym Rokiem (także obowiązkowy),

Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie naszej firmy

ul. Szpitalna 20 Żnin.

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 666277245