2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sochaczew
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Sochaczew Obsługa Klienta

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon a do tego masz doświadczenie w pracy z klientem i jesteś osobą komunikatywną, to świetnie się składa.

Mamy dla Ciebie przygotowaną ciekawą ofertę. Aplikuj - chętnie porozmawiamy o szczegółach.

Praca stacjonarna w centrum Sochaczewa. Twoim zadaniem będzie telefoniczna realizacja celów sprzedażowych energii

Twoje zadania:

• Pozyskiwanie nowych klientów

• Bieżąca obsługa zamówień

• Wprowadzanie danych do systemu

Oczekiwania:

• pewność oraz śmiałość w kontaktach telefonicznych

• dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

• zdolność organizacji własnej pracy

• nastawienie na realizację wyznaczonych celów

• komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8- 16 + 1 wybrana sobota w godzinach 9-14

• atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stawka godzinowa plus prowizja

• miłą atmosferę oraz pracę z ambitnymi i ciekawymi ludźmi

• stałe wsparcie ze strony przełożonych

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Integra Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Solidarności 117/ 207 - 00-140 Warszawa 2) dane kontaktowe do inspektora ochrony danych w Integra Group Sp. z o.o.: iod(at)integragroup.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a; 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat; 5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta przez Integra Group Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r." oraz "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Integra Group Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 597715847