2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Kujawsko-pomorskie
  5. Badania i rozwój - Grudziądz
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca zdalna | Od zaraz | W domu | 4000 – 11500 PLN| Umowa

Wynagrodzenie

4 000 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Jeżeli szukasz pracy dodatkowej lub stałej dobrze trafiłeś/aś.

Wymagania:

·       Obsługa komputera/smartfonu w stopniu dobrym;

·       Komputer lub smartfon z dostępem do internetu;

·       Aktualne zamieszkanie na terenie Polski;

·       Ukończone 18 lat, wymagane obywatelstwo Polskie ze względu na charakter pracy.

Pracując z Nami

·       Praca pełna wyzwań w młodym energicznym zespole;

·       Umowa, wypłata na konto;

·       Stabilność współpracy, firma istnieje na rynku już ponad 20 lat;

·       Wysokie wynagrodzenie w zależności od wyników ( 4000 PLN – 11 500 PLN );

·       Możliwość wyboru pracy jako stałą lub dodatkową;

·       Doświadczenie nie jest wymagane, wolimy Ciebie wyszkolić.

Zakres obowiązków:

·       Obsługa klienta

·       Promocja produktów w social mediach

Dodatkowe informacje:

·       Praca odbywa się 100% w internecie

·       Możesz traktować moją ofertę, jako dodatkowe źródło dochodu do Twojego etatu lub też docelowo traktować jako stałe źródło dochodu;

·       W przypadku traktowania tej pracy jako dodatkową wystarczy zaangażowanie 2-3 godziny dziennie.

Jak rozpocząć współpracę?

·       Naciśnij poniższy przycisk „APLIKUJ”  przekieruje Ciebie na mesengera.

·       Napisz do mnie na mesengerze słowo " praca" a przedstawię bardziej szczegółowe informacje.

Do usłyszenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 908310577