2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Fabryczna
Dodane 02 maja 2024

PRACA ZDALNA - Doradca Stałego Klienta CANAL+/ dla studentów

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Szukasz pracy zdalnej z dobrymi zarobkami?

Dołącz do naszego działu! Na początek weźmiesz udział w szkoleniu, które solidnie przygotuje Cię do pracy. U nas zdobędziesz cenne doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientem.

Szkolenie online startuje dnia 16.05.2024 [trwa 7 dni roboczych, w godzinach 9:00-17:00]

SZKOLENIE JEST OBOWIĄZKOWE (WARUNEK KONIECZNY).

Praca jest 100% zdalna! Jesteś dyspozycyjny? Prześlij swoje CV!

Oferujemy:

  • Gwarantowane dwuskładnikowe wynagrodzenie [ podstawa + premia].

  • Stawkę za każdą godzinę pracy: 27,70 brutto.

  • Wysokie prowizje (za jakość rozmów oraz do sprzedaż usług).

  • Możliwość w pełni pracy zdalnej.

  • Elastyczne godziny pracy ( zmiany poranne, popołudniowe oraz soboty).

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, za które płacimy.

  • Wsparcie merytoryczne Liderów i Trenerów wewnętrznych.

  • Przyjazną atmosferę w pracy- uczymy, wdrażamy i chwalimy za dobre wyniki.

  • Konkursy sprzedażowe- dodatkowa prowizja / bony / gadżety.

  • Benefity, np. Kartę Multi Sport, zniżki na abonament w Orange, pakiet TV Canal+ dla Ciebie.

  • Realną szansę na awans w strukturach firmy.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie połączeń wychodzących do stałych klientów Canal+.

  • Dosprzedaż pakietów telewizyjnych oraz usług dodatkowych, m.in. telefon i Internet.

  • Aktualizowanie danych klientów w systemie.

  • Dbanie o dobry wizerunek marki Canal+.

Nasze oczekiwania:

  • Komunikatywność, otwartość  i pełne zaangażowanie.

  • Dyspozycyjność do pracy minimum 120h miesięcznie!

    (godziny pracy od pon-pt 09:00-20:00, sob 9:0-17:00 - w tym minimum 2 sob/msc po 8h).

  • 1 piątek w miesiącu do końca zmiany popołudniowej (20:00)

  • Sprawna obsługa komputera, programów i aplikacji.

  • Nastawienie na realizacje celów sprzedażowych.

  • Mile widziany status studenta.

    (Jeśli jesteś studentem dziennym, zweryfikuj czy będziesz w stanie w pełni odbyć szkolenie).

WYMAGANIA TECHNICZNE:

  • Komputer/ laptop z systemem Windows 10/11.

  • Stałe łącze internetowe tzn. kablowe (niedopuszczalny jest internet mobilny).

  • Kamera oraz słuchawki z mikrofonem umożliwiające udział w szkoleniu.

  • Odpowiednie warunki lokalowe, tj. otoczenie wolne od hałasu.

Na etapie rekrutacji weryfikujemy wymagania techniczne.

Nie czekaj dłużej– wyślij swoje CV!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 913612928