2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Mazowieckie
  6. Hostessa, host - Warszawa
  7. Hostessa, host - Mokotów
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca zdalna dla video modelki

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Nasze Studio specjalizujące się w dziedzinie usług videostreamingowych live. Poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku Streamerka - WebModelka

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języków obcych!

Zawsze chciałaś zostać modelką ? To świetny moment by zrealizować Twoje plany !

Zarobki wahają się, w zależności od etatu,  od 7000 do nawet 20.000zł (pełny etat ) miesięcznie !

Obowiązki:

• powiększanie bazy klientów

• dbanie o wizerunek firmy

• prowadzenie profilu na portalu

Oferujemy:

• Pracę zdalną i elastyczny grafik

  • kompletny sprzęt do pracy - nie musisz o nic się martwić !

• Wsparcie merytoryczne 24/7 i przeszkolenie do pracy.

• Umowę zlecenie, B2B

• Wysokie wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania i etatu

• Miłą atmosferę

  • nieodpłatne szkolenie przeprowadzone przez naszych profesjonalistów

Wymagania:

• Umiejętności miękkie, w tym umiejętności prowadzenia rozmowy

• Zaangażowanie, punktualność, rzetelność

• Wysoka kultura osobista

  • Miła aparycja i zadbana figura

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoją aplikacje CV wraz ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 904345953