2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Małopolskie
  6. Hostessa, host - Kraków
  7. Hostessa, host - Stare Miasto
Dodane 13 czerwca 2024

Praca zdalna - Ankieter Zdalny

Wynagrodzenie

30 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Ankieter Zdalny / Terenowy.

Praca jest o charakterze dodatkowym (dorywczym).

Wariant pracy - Zdalny lub Terenowy - do wyboru i uzgodnienia.

Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ każda osoba przechodzi na początku niezbędne szkolenie / przyuczenie dzięki któremu nabywa umiejętności niezbędne do pracy.

Obowiązki:

(w zależności od wybranego charakteru pracy - zdalnego lub w terenie):

  • ocenianie produktów w systemie

  • pisanie krótkich opinii nt. produktów

  • odpisywanie na maile

  • ew. roznoszenie ulotek w miejscu swojego zamieszkania (tylko w przypadku pracy terenowej)

Wymagamy:

  • telefon lub komputer z dostępem do Internetu

  • umiejętność podstawowej obsługi komputera

  • kultura osobista, chęć do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie i dodatki

  • szkolenie i możliwość nabycia nowych umiejętności

  • elastyczne godziny - grafik do uzgodnienia

  • możliwość wyboru pracy zdalnej , w terenie lub hybrydowej (w okresie zimowym praca głównie zdalna ;) )

Spodobało Ci się nasze ogłoszenie? W takim razie aplikuj już teraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 828368694