2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ptaszki
Dodane 10 kwietnia 2024

praca, zatrudnię, pielęgniarkę, pielęgniarza, pielęgniarka DPS

Wynagrodzenie

35 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ptaszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę

Praca dla pielęgniarki, pielęgniarza w Domu Pomocy Społecznej.

Praca z osobami starszymi, niepełnosprawnymi.

Praca zmianowa

Obowiązki:

a)stała obserwacja stanu zdrowia i rejestrowanie w dokumentacji mieszkańca,

b)przygotowanie dokumentacji do przyjęć lekarskich na podstawie zebranych informacji o stanie zdrowia mieszkańców i zachorowań,

c)przygotowanie chorych mieszkańców do wizyt lekarskich (lekarza rodzinnego, psychiatry, innych specjalistów, przekazywanie informacji lekarzowi o stanie zdrowia mieszkańców),

d)wykonywanie doraźnych zleceń lekarskich i udokumentowanie ich wykonania (zmiana opatrunków, pobieranie krwi do badań, podłączenie kroplówki, badanie poziomu cukru)

e)rozkładanie (w kasetki tygodniowe) i podawanie leków oraz bieżące monitorowanie leków w celu nie dopuszczenia do nadwyżek oraz informowanie lekarza o kończących się lekach,

f)dbanie o higienę osobistą mieszkańców (mycie rąk, zębów,) oraz estetyczny wygląd, pomaganie przy kąpieli,

g)dbanie o schludny i estetyczny wygląd mieszkańców (pomoc w wymianie bielizny osobistej i odzieży),

 Wymagane kwalifikacje na stanowisku pielęgniarki

Pielęgniarka - osoba wykonująca zawód, o którym mowa w ustawie z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (Dz.U.2022.2702 t.j. z dnia 2022.12.21), zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz.U.2018.227 t.j. z dnia 2018.01.25);

 miejsce pracy: miejscowość: Ptaszki, 08-140 Mordy

CV wraz z klauzulą informacyjną proszę przesłać w wiadomości odpowiadającej na ogłoszenie lub na adres email biuro(at)alzheimer.org.pl

Lokalizacja

Ptaszki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ptaszki
ID: 886427410