2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski
Aleksandra
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca za granica Slusarz/Spawacz WIG 141, Schweinfurt Niemcy

Wynagrodzenie

12 600 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Firma PERCONI GmbH zajmująca się branża specjalistyczna chętnie nawiąże współprace z ambitnymi ludźmi stawiającymi na rozwój w branży Spawalniczej. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników w Schweinfurt. Z pewnością dla każdego znajdzie się stanowisko odpowiadające kwalifikacjom.

Zadania :

  • Spawanie czesci piekarnikow

  • Przygotowanie części montażowych

  • Spawanie blach rożnej grubości

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Dbałość o stanowisko pracy

  • Metoda WIG 141

Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne

  • Doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku Spawacza

  • Komunikacja w j. Niemieckim poziom A2/B1

  • Auto na wyjazd

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o stalą Niemiecka umowę o prace z wszelkimi świadczeniami socjalnymi

  • Wynagrodzenie wypłacane do 15 dnia miesiąca

  • Zarobki w przedziale 2900€ do 3100€ netto w zależności od wypracowanych godzin oraz dodatków

  • Zeitkonto 35 godzin

  • Zapewniamy zakwaterowanie

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Dodatki do odzieży roboczej

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 906212651