2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski
Aleksandra
Dodane Dzisiaj o 10:15

Praca za granica ślusarz/spawacz MAG/TIG, Friesenheim Niemcy

Wynagrodzenie

13 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Firma PERCONI GmbH zajmująca się branża specjalistyczna chętnie nawiąże współprace z ambitnymi ludźmi stawiającymi na rozwój w branży Ślusarskiej . Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników w miejscowości Friesenheim oraz inne lokalizacje. Z pewnością dla każdego znajdzie się stanowisko odpowiadające kwalifikacjom.

Zadania :

  •  Szlifowanie , wiercenie , skladanie

  • Przygotowanie części montażowych

  • Znajomosc ukladow pneumatycznych

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Dbałość o stanowisko pracy

  • Umiejetnosci spawalnicze Mag/Tig

  • utrzymanie ruchu

Wymagania :

  • Wyksztalcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne

  • Doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku Ślusarza

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2/3 zmianowym

  • Komunikacja w j. Niemieckim poziom A2/B1

  • Auto na wyjazd

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o stalą Niemiecka umowę o prace z wszelkimi świadczeniami socjalnymi

  • Wynagrodzenie wypłacane do 15 dnia miesiąca

  • Zarobki w przedziale 3100€ do 3400€ netto w zależności od wypracowanych godzin oraz dodatków.

  • Zeitkonto 35 godzin

  • Opiekę Polskiego koordynatora

  • Zapewniamy zakwaterowanie

  • Dodatki do odzieży roboczej

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910998781