2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Tarnów
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca za granicą - Elektryk/Elektromonter

Wynagrodzenie

9 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Irebel Sp. z o. o. działająca w branży elektryki i teletechniki poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk/ Elektromonter

Miejsce pracy: zagranica (Niemcy, Austria, Włochy, Holandia, USA)

Opis Stanowiska:

·      Prace elektryczne w przemyśle przy montażu linii produkcyjnych (m.in. układanie koryt, zaciąganie kabli, układanie, paskowanie, łączenie kabli)

·      Prace elektryczne przy relokacji linii technologicznych (m.in. rozłączanie maszyn, szaf zasilających, sterowniczych, łączenie kabli itp.)

·      Prace elektryczne przy układaniu instalacji obiektowych,

Wymagania:

·      wykształcenie techniczne, mile widziane elektryczne lub teletechniczne,

·      mile widziane doświadczenie na stanowisku: elektryk , teletechnik lub pokrewne,

·      umiejętność czytania schematów elektrycznych,

·      mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV,

Oferujemy:

·      umowa o pracę na pełny etat,

·      bardzo dobre warunki finansowe !

·      ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·      możliwość rozwoju zawodowego w młodym dobrze zorganizowanym zespole,

·      możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uzyskiwanie uprawnień i umiejętności (uzyskanie uprawnień SEP, spawanie światłowodów, uzyskanie umiejętności wykonywania pomiarów teletechnicznych, możliwość uzyskania uprawnień na koparki itp.,)

·      wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy,

·      zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży.

Nasi Klienci:

  • to najwięksi producenci i wytwórcy, a także operatorzy działający na rynku polskim.

Kontakt:

  • tel.: 69*******79

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 785817387