2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Częstochowa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wyczerpy - Aniołów
Łukasz
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca z Grafiką Zdalnie - Tworzenie Ebooków - Bez doświadczenia

Wynagrodzenie

3 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

OGŁOSZENIE JEST NADAL AKTUALNE - NATOMIAST LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA

W związku z dynamicznie rozwijającym się projektem e-commerce szukamy osób do pracy zdalnej, wykonywanej przez internet, wygodnie w domu.

UWAGA:

  • Nie działamy w MLM (marketing wielopoziomowy)

  • Nie wymagamy od kandydatów żadnych danych poufnych…

Opis stanowiska:

  • Edytor i projektant produktów cyfrowych

  • Brak kontaktu z klientami

  • praca odbywa się w 100% w internecie.

  • Gwarantujemy pełne przeszkolenie - nie wymagamy żadnego doświadczenia

Co oferujemy?

  • wypłaty raz w miesiącu na konto bankowe

  • wysokie wynagrodzenie w EURO miesięcznie

  • dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania

  • pełne wsparcie oraz pomoc na każdym kroku

  • praca zdalna, w domu

  • Pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz, używając zaledwie kilku programów

  • Regularne szkolenia online

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od A do Z

Wymagania:

  • ukończone 18 lat

  • komputer/laptop

  • Smartfon z dostępem do internetu

  • obsługa komputera na poziomie podstawowym

  • motywacja do pracy

Możesz potraktować moją propozycję jako idealny dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • Wypłaty otrzymujesz w walucie Euro, pracując systematycznie po 2-3 godziny dziennie możesz uzyskać konkretne wynagrodzenie w skali miesiąca.

  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 2 000 EUR – 4000 EUR miesięcznie.

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB. Następnie kliknij w przycisk napisz wiadomość, a ja przedstawię Tobie szczegóły i poznasz od A do Z jak wygląda praca.

Przypominam, że ilość miejsc jest ściśle ograniczona!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 910165757