2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 09 czerwca 2024

Praca - wysokie zarobki, możliwości rozwoju.

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Opis

Spróbuj swoich sił już dziś !

Twój zakres obowiązków:

- oferowanie osobom poszkodowanym w wypadkach kompleksowej obsługi sprawy odszkodowawczej w ramach umowy ze Spółką,

- obsługa posprzedażowa kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy,

Nasze wymagania:

- zdolność budowania i utrzymania relacji z Klientem,

- umiejętność organizacji i zarządzania czasem,

- nastawienie na własny rozwój i sukces zawodowy,

- wysoka kultura osobista,

- prawo jazdy kategorii B,

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ( będzie dodatkowym autetem),

To oferujemy:

- możliwość współpracy na zasadzie pracy dodatkowej,

- wynagrodzenie bez górnej granicy,

- atrakcyjne premie,

- bezpłatne wdrożenie na początkowym etapie pracy,

- szkolenia z ciekawymi ludźmi,

- przejrzystą ścieżkę kariery,

- pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,

- cykliczne konkursy i egzotyczne wycieczki,

- pełne wsparcie merytoryczne,

- wsparcie w budowaniu i rozwijaniu zespołu sprzedażowego dla kierownika/dyrektora

Dodatkowo:

- elastyczny czas pracy,

- spotkania integracyjne,

- możliwość rozwoju.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919394889