2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdynia
  7. Pracownik restauracji fast-food - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca wyjazdowa - wagon gastronomiczny / PKP Intercity

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Zatrudnię osoby do pracy w wagonach gastronomicznych WARS. Poszukuje osób na dwa stanowiska: obsługa wagonu gastronomicznego i oraz kucharz małej gastronomii* (*praca na półproduktach)

Praca wyjazdowa* w systemie zmianowym (grafik układany z miesięcznym wyprzedzeniem).

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i przygotowanie zamówień

  • zamawianie i przyjmowanie towaru

  • dbanie o porządek miejsca pracy

  • praca zgodna z wytycznymi oraz standardami firmy

  • rozliczanie zmian

OBSŁUGA:

  • aktywna sprzedaż sugerowana podróżnych z wózka gastronomicznego, w trakcie trwania trasy pociągu

  • obsługa podróżujących gości w trakcie trasy pociągu

KUCHARZ:

  • przygotowywanie dań zgodnie ze standardami i recepturami firmy

  • praca częściowo na półproduktach

Wymagania:

  • doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnym stanowisku (warunek konieczny!)

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dyspozycyjność (praca ma charakter wyjazdowy)

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • zaangażowanie w pracę

  • dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole

Oferuje:

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość rozwoju

  • kursy oraz szkolenia wprowadzające; tematyczne

  • wyżywienie oraz nocleg

*Ogłoszenie dotyczy pracy wyjazdowej. Jest to praca tzw turnusowa (np 7 dni pracy, 7 dni wolnego).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV na podany adres e-mail lub w wiadomości OLX z dopiskiem wybranego stanowiska.

Odpowiem na wybrane zgłoszenia.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 719718794