2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

PRACA Wrocław* Serwis lub obsługa klienta!*Szkolenia

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Witajcie!

MegaTel Serwis Premium poszukuje osoby do pracy na serwisie w roli obsługi klienta!

Zajmujemy się diagnozą oraz naprawą szeroko pojętego sprzętu elektronicznego.

Rozpoczniemy współpracę również z osobami niedoświadczonymi w naprawach serwisowych - oferujemy pełne szkolenie, od podstaw do napraw płyt głównych!

Oczekujemy przede wszystkim otwartości oraz chęci do pracy!

Twoje zadania to:

-Obsługa klientów na serwisie,

-Dbanie o punkt serwisu dbanie o dobry wizerunek firmy.

+ szkolenia serwisowe!

Oczekujemy: kultury osobistej, punktualność, dobrej organizacji pracy, otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, oświadczenie o niekaralności.

Oferujemy szkolenia produktowe jak i sprzedażowe. Dodatkowe informacje udzielamy na rozmowie kwalifikacyjnej. CV proszę wysyłać za pośrednictwem OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 695998493