2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Praca weekendowa

Wynagrodzenie

28 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Weekendowe oferty pracy FOODTRUCK.

Cześć poszukujemy osób do poszerzenia ekipy wyjazdowej.

Kiedy?

Od połowy czerwca (w czerwcu imprezy na terenie Wrocławia) do końca sierpnia 2024r.

Dyspozycyjność: od piątku do niedzieli. Startujemy z Wrocławia.

Oferujemy:

-stawka godzinowa zależna od zaangażowania i doświadczenia

-Wyjazdy weekendowe: od 250-700 netto/ za dzień

-premie sprzedażowe zależne od utargu.-posiłki pracownicze

 - zapewniamy nocleg oraz transport

Nie posiadasz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy :)

Obowiązki:

-przygotowywanie dań

- obsługa klientów oraz kasy fiskalnej

-utrzymanie czystości

-współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnej pracy

- aktualna książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz status studenta.

Jeżeli jesteś zainteresowany/na zadzwoń pod numer 50*****46

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 920051352