2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Mały Kack
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca - warzywa,owoce, żywność ekologiczna

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Mały Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukuję pracownika do sprzedaży warzyw i owoców oraz zdrowej żywności w warzywniaku. Praca fizyczna. Składanie towaru na koniec dnia !. Płatne 25 zł na rękę

Praca od poniedziałku do piątku i co druga sobotę zmianowo - do dogadania . Pełen etat

Lokalizacja: Gdynia, ul. Parkowa

Umowa o pracę . Stałe wynagrodzenie + premia.

Wymagania:

Wymagane doświadczenie.

Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Książeczka sanepidowska

Pozytywne nastawienie

Obowiązki:

Tworzenie przyjaznej atmosfery poprzez obsługę klienta

Przyjmowanie i wykładanie towaru

Sprzedaż na kasie fiskalnej

Obsługa komputera

Porządek w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu - 50*****88 lub w wiadomości prywatnej

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Mały Kack
ID: 912338249