2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

PRACA WARSZAWA - Wykwalifikowany doradca klienta VIP - Jubiler Gwiazd

Wynagrodzenie

6 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Doradca klienta VIP grupy marek luksusowych

Luksusowe zegarki i biżuteria m.in. Rolex, Chopard, Cartier

Miasto: Warszawa

Najbardziej luksusowa Polska marka biżuterii posiada jedno miejsce dla nowego doradcy klienta VIP, możesz nim zostać.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa kluczowych klientów oraz nawiązywanie relacji

  • stacjonarna praca w salonach sieci luksusowej biżuterii i zegarków

  • poszerzanie wiedzy z zakresu znajomości zegarków oraz biżuterii

  • utrzymywanie relacji ze stałymi klientami, opieka nad nimi, obsługa na najwyższym poziomie zgodnie z procedurami marki oraz pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania:

  • wysoka kultura osobista, reprezentacyjny wygląd

  • doświadczenie w pracy z klientem premium

  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży

  • umiejętność bardzo dobrej samodzielnej organizacji pracy i czasu

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz lojalność względem firmy

  • kreatywność w podejmowanych działaniach

  • gotowość do zdobywania i poszerzania wiedzy

  • doświadczenie w sprzedaży luksusowych produktów będzie dużym atutem

  • dyspozycyjność do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i święta

  • ponadprzeciętne marzenia które będziesz w stanie zrealizować dzięki pracy z nami

Będąc z nami możesz liczyć na

  • kontakt i poznanie z najciekawszą częścią społeczeństwa jak biznesmeni, lekarze, osoby z pierwszych stron gazet i list najbogatszych

  • wysokie zarobki już po pierwszych kilku miesiącach rozwoju (posiadamy bogatą bazę stałych klientów)

  • dodatkowe nagrody za realizację zakładanych targetów

  • pomoc w realizacji Twoich marzeń i celów

  • spędzanie czasu z ludźmi sukcesu oraz pomoc abyś stał się kolejnym z nich

  • samochód firmowy klasy premium już po 6 miesiącach realizacji zakładanego celu

Prześlij nam CV ze zdjęciem w formacie PDF oraz krótko kilka słów o sobie oraz dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie.

Nie wysyłaj do nas CV jeśli

  • szukasz pracy od 8 do 16 i wystarczają Ci zarobki na poziomie 5 000zł na miesiąc brutto

  • nie możesz poświęcić się swojemu rozwojowi zawodowemu na 16-17 dni w miesiącu lub szukasz pracy dodatkowej

  • nie masz w życiu sprecyzowanych marzeń w których realizacji możemy Ci pomóc

  • nie czujesz się dobrze w pracy z klientem premium i sprawia to dla Ciebie dyskomfort

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 827198279