2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bielany
Dodane 21 kwietnia 2024

Praca w Żabce Warszawa Bielany

Wynagrodzenie

26 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w sieci do

Sklepu Żabka na Warszawskich Bielanach ( Wawrzyszew )

Oferujemy:

• umowę zlecenie na początek

• stawka godzinowa 20,00-25,00 zł netto (w zależności od umiejętności)

• elastyczny grafik (praca w systemie zmianowym 6.00-23.00/ 7dni w tyg.)

• wypłaty na czas

• premie uznaniowe w zależności od wyników audytu i tajemniczego klienta

• dogodny dojazd komunikacją (metro, tramwaj ,autobus)

Obowiązki:

• obsługa kasy fiskalnej

• obsługa Klientów zgodnie ze standardami sieci

• dokładanie i eksponowanie towarów

• przyjmowanie dostaw

• kontrole dat przydatności produktów

• dbanie o ekspozycję i czystość sklepu

• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Posiadanie zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych jest koniecznością

Szukamy odpowiedzialnej osoby do pracy ,która zostanie z nami na dłużej.

Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę pracy co potwierdzą obecni pracownicy.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi jesteś uczciwy i rzetelny szybko się uczysz a energia to Twoje drugie imię

Dołącz do Naszego zespołu zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

sklep.sokratesa MALPA gmail.com

TEL. 53*******20

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 833798442