2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Grunwald
Dodane 13 kwietnia 2024

praca w żabce grunwald

Wynagrodzenie

4 200 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka

Oferujemy

• Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

• Pracę w systemie zmianowym w godzinach 6-23

• Pracę na pełny wymiar godzin jak i dodatkowo (umowa zlecenie)

Zadania na tym stanowisku:

• Kasowanie i obsługa klientów sklepu

• Dokładanie towarów na półki

• Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw

• Utrzymywanie standardów sieci

• Dbałość o towar, sprzęt i wyposażenie

• Utrzymywanie pomieszczeń sklepu w czystości i porządku

Od Kandydatów oczekujemy:

• Książeczki sanepidowskiej bądzi cheć jej wyrobienia

• Dyspozycyjności

·       Umiejętność dysponowania czasem w pracy

• Zaangażowania i sumienności w realizacji zadań

• Kultury osobistej, uczciwości i ogólnych umiejętności manualnych

• Dobrej organizacji pracy

• Umiejętności pracy zarówno w zespole jak i samodzielnej.

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

LOKALIZACJA:

ul. Jeleniogórska 7a

ul. Smardzewska 2

Możliwość pracy od zraz

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV poprzez kontakt Olx.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911496547