2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubuskie
  6. Kucharz - Gorzów Wielkopolski
Dodane 20 maja 2024

praca w Wypieczonej kuchni / Sikorskiego 26 / weekendy + święta

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy nowych osób do naszego kuchennego zespołu w Pizzerii Wypieczona :)

* Praca w weekendy (piątek-niedziela) + niektóre święta.

* Nie oczekujemy dostępności we wszystkie weekendy w miesiącu, mamy elastyczny grafik, praca z nami może być Twoim dodatkowym zajęciem.

Twoje zadania na początku pracy:

- przygotowywanie półproduktów, składników do pizzy, sosów, sałatek, przystawek zgodnie z recepturami,

- przygotowywanie pizzy do wypieku, krojenie i wykańczanie jej do wydania gościom na miejscu oraz na wynos,

- duża dbałość o czystość i porządek w kuchni oraz na stanowisku pracy bazując na naszych instrukcjach.

A później...

- praca z ciastem (wyrabianie) i samodzielne wypiekanie pizzy.

Czego oczekujemy:

- dokładności, myślenia, koncentracji,

- bardzo dobrej organizacji pracy, czystości,

- chęci do pracy i nauki, sprawności

- uprzejmości, komunikatywności,

- aktualnej książeczki sanepidowskiej (lub gotowości do jej wyrobienia),

- pełnoletności.

Co zapewniamy:

- umowę zlecenie,

- elastyczny grafik - to Ty ustalasz swoją dostępność,

- startujemy od stawki 28 zł/h brutto
(jeśli masz doświadczenie w pracy w kuchni - stawkę ustalamy indywidualnie)

- przygotowanie do samodzielnej pracy, aż będziesz czuł/czuła się pewnie,

- zniżki do wykorzystania w pracy i po pracy,

- serdeczne miejsce pracy w małym gronie, swobodną i przyjazną atmosferę.

Jeśli lubisz gotować lub po prostu lubisz dobre jedzenie i chcesz zacząć pracę w gastro, to na pewno się dogadamy i jeśli tylko będziesz chciał/chciała, to będziemy mogli przekazać Ci swoją wiedzę i podzielić się naszym współczesnym i szczerym podejściem do gastronomii.

Aplikuj do nas przez OLX, wyślij nam swoje CV lub napisz coś o sobie.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, odezwiemy się do wybranych osób.

Pamiętaj o dołączeniu do CV klauzuli RODO.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 919717161