2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Opole
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca w weekendy - przygotowanie apartamentów w centrum Opola! 10-14

Wynagrodzenie

600 - 1 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Vision-Apartments.pl

zatrudni zaangażowanego i sumiennego pracownika do naszego zespołu, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie apartamentów w weekendy oraz święta

Miejscowość: Opole - centrum

Jeśli jesteś dokładny, sumienny i samodzielny a także cenisz czystość i porządek, ta oferta może być idealna dla Ciebie! Praca w centrum samym centrum Opola w w weekendy oraz święta od 10-14 (możliwość nadgodzin w tygodniu)

Obowiązki:

Sprzątanie: i przygotowanie apartamentów dla gośći zgodnie z ustalonymi standardami czystości.

Zakup chemii, ręczników oraz rzeczy codziennnego użytku do apartamentów (pościel, sztućce, naczynia, papier toaletowy itd.)

Wymagania:

Doświadczenie w sprzątaniu apartamentów lub pracy w pralni albo hotelu bądź na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale NIE JEST WYMAGANE

Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi członkami personelu.

Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Umiejętność organizacji czasu pracy i wykonywania zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Podstawowe umiejętności obsługi telefonu, whatsapp,

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z krótkim listem motywacyjnym

PROSIMY NIE DZWONIĆ

Zachęcamy do aplikowania jak najszybciej, ponieważ stanowisko może zostać obsadzone w dowolnym momencie. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą, jednak tylko wybrane osoby zostaną skontaktowane.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Dokładna lokalizacja
Opolskie, Opole
ID: 912205051