2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koszalin
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca w ubezpieczeniach- bez doświadczenia- WARTA

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaZapraszamy seniorów

Opis

To oferujemy

·       Wsparcie w prowadzeniu działalności w tym dofinansowanie do placówek sprzedażowych oraz ich wyposażenia

·       Indywidualne wsparcie managera sprzedaży i program motywacyjny dla nowych agentów Warty

·       Przejrzysty system prowizyjno-premiowy

·       Udział w konkursach sprzedażowych z nagrodami finansowymi i rzeczowymi, w tym wyjazdy zagraniczne

·       Katalog szkoleń, który pomoże w zdobyciu najważniejszej wiedzy z zakresu ubezpieczeń – szkolenia z wiedzy o produktach, a także z technik sprzedaży

·       Możliwość pracy zdalnej, z dowolnego miejsca

·       Dostęp do prywatnej opieki medycznej i benefitów

Twój zakres obowiązków

·       Aktywne budowanie bazy klientów i utrzymywanie kontaktów biznesowych

·       Przygotowywanie ofert i sprzedaż produktów ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych dla klienta indywidualnego i biznesowego (m.in. komunikacja, mieszkania, podróże)

·       Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki

Nasze wymagania

Zapraszamy do kontaktu osoby, które:

·       Posiadają co najmniej wykształcenie średnie

·       Lubią pracę z klientami

·       Są aktywne i przedsiębiorcze, a także cenią sobie samodzielność i możliwość decydowania o wysokości swoich zarobków

·       Szukają stabilnego i dochodowego biznesu na lata

·       Prowadzą lub planują założenie własnego biznesu, niezależnie od doświadczenia

·       Planują rozszerzenie swojej działalności o usługi ubezpieczeniowe

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 906406592