2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszków
Rekrutacja TMP
Dodane 12 czerwca 2024

Praca w Tchibo w Markach - Pracownik Produkcji / Pomocnik Operatora

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

To oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na długie lata – chcemy się z Tobą związać na długo, dlatego od samego początku zadbamy o Twój rozwój zawodowy w kierunku Operatora Maszyn,

  • mamy stały zespół już od lat - praca w gronie wykwalifikowanych współpracowników

  • atrakcyjny system premiowy – przysługuje już po przepracowaniu minimum 6 miesięcy w danym roku,

  • oferujemy dodatek za pracę w nocy i w niedzielę,

  • dofinansujemy Twój obiad, za niewielką kwotę zjesz u nas pyszny lunch, a na zmianę nocną i weekendy nie musisz się martwić o posiłek,

  • dodatkowe dni wolne w roku – za 100 % frekwencje w kolejnym roku dodatkowe dwa dni płatnego urlopu do wykorzystania,

  • bogaty pakiet benefitów (np. co miesiąc deputat kawowy, zniżki do sklepów Tchibo, dodatkowy prezent na urodziny, nagrody za staż pracy, prezenty na święta  i wiele innych).

Twój zakres obowiązków:

  • dostarczanie materiałów i surowców,

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,

  • uczestnictwo w przezbrojeniach linii,

  • raportowanie zużycia materiałów

  • prace porządkowe oraz inne prace pomocnicze przy liniach produkcyjnych.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym (praca również w nocy i w weekendy),

  • zaangażowanie w pracę i uczciwość,

  • umiejętność pracy w Zespole,

  • komunikatywna znajomość języka polskiego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 920122060