2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Leżajsk
Dodane 27 maja 2024

Praca w Tartaku | Możliwość Przyuczenia

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leżajsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy producent palet drewnianych, poszukuje zaangażowanych pracowników do naszej linii produkcyjnej.

Jeśli jesteś osobą pracowitą i zainteresowaną branżą drzewną, ta oferta może być idealna dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn (mile widziana obsługa traka tarczowego)

  • Przygotowywanie i obróbka drewna według specyfikacji.

  • Kontrola jakości wyrobów drewnianych.

  • Prace porządkowe i utrzymanie stanowiska pracy w czystości.

  • Współpraca z zespołem w celu realizacji zadań produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w tartaku oraz przy obsłudze maszyn (trak tarczowy).

  • Gotowość do nauki i przyuczenia na stanowisku pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość przyuczenia na stanowisku pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Jak Aplikować:

Jeśli oferta cię zainteresowała prosimy o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Leżajsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Leżajsk
ID: 842527826