2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Szczawnica
Dodane 12 maja 2024

Praca w Szczawnicy / Recepcja / Pokojowa

Lokalizacja

Szczawnica

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACA !!! / HOTEL W Szczawnicy

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcja / sprzątanie pok.

Dorywczo na sezon letni bądź na 1/2 etatu.

Wymagania:

·         umiejętność dobrej organizacji pracy,

·         odpowiedzialność

·         dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność,

·         miła aparycja i usposobienie

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / umowa o prace na 1/2 etatu

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i posiadanego doświadczenia

  • Przeszkolenie pracownika.

Zakres obowiązków - RECEPCJA:

·         przyjmowanie i dokonywanie rezerwacji,

·         meldowanie, wymeldowanie gości (check-in, check-out),

·         obsługa kasy fiskalnej oraz terminala,

·         odbieranie połączeń telefonicznych oraz odpisywanie na zapytania Gości,

·         obsługa systemu rezerwacyjnego,

·         aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

·         obsługa Gości z zachowaniem najwyższych standardów,

·         budowanie długofalowych relacji z Gośćmi hotelu,

·         współpraca z innymi działami hotelowymi (służba pięter, służby techniczne)

·         reprezentowanie hotelu, dbanie o porządek w Recepcji oraz lobby Hotelowym

Zakres obowiązków – POKOJOWA:

·         Sprzątanie pokoi i miejsc wspólnych na terenie obiektu

·         Utrzymanie ładu i porządku na terenie całego obiektu zgodnie ze standardami

·         Pomoc w przygotowywaniu śniadań – w formie bufetowej

·         Wymiana kosmetyków i środków higienicznych przeznaczonych dla Gości

·         Efektywna współpraca z innymi działami hotelu

·         Odpowiedzialność za mienie hotelu oraz Gości

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją od kiedy mogą Państwo zacząć pracę. Więcej informacji oraz kontakt bezpośredni tel. 66***********85

Lokalizacja

Szczawnica,

Małopolskie

Małopolskie, Szczawnica
ID: 917599144