2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Skarżysko-Kamienna
Dodane 26 maja 2024

Praca w studio SOLARIUM

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Zapraszamy do dołączenia do naszego dynamicznego zespołu w nowopowstałym Studio Solarium "Kombinat Formy". Jesteśmy miejscem, które nie tylko oferuje doskonałe warunki do opalania, ale również stawia na holistyczne podejście do zdrowego stylu życia.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów, zapewniając im wysoki standard obsługi.

  • Doradztwo w zakresie korzystania z urządzeń opalających.

  • Sprzedaż produktów związanych z opalaniem i pielęgnacją skóry.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w przestrzeni salonu.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia harmonijnego funkcjonowania studia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pozytywne podejście do klienta.

  • Zainteresowanie branżą beauty i wellness.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznym grafiku.

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze opalania i pielęgnacji skóry.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w innowacyjnym studiu solarium.

  • Rabaty na usługi i produkty oferowane w Studio Solarium "Kombinat Formy".

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 878673048