2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Krowodrza
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca w strefie Food Truck Kawiory,Truck z Lodami.

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy sprzedawce do naszego Trucka z lodami I zimnymi napojami znajdującego się na terenie Strefy Food Truck Kawiory Kraków.

Jeśli jesteś osoba o optymistycznym nastawieniu,zaradną oraz uważającą dobrą atmosfere za jeden z ważnych aspektów przy wyborze miejsca pracy to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie.

Nasze wymogi I obowiązki:

Sprzedaż lodów oraz przyrządzanie napojów takich jak Lemoniada,Granita.

Utrzymywanie czystości w miejscu pracy I dbanie o wizerunek punktu.

Dyspozycyjność w tygodniu lub/oraz w weekendy.

Znajomość jezyka Angielskiego (Jeśli znasz podstawy I potrafisz w prosty sposób odpowiedzieć na zadane pytanie,równiez jest to ogłoszenie dla Ciebie.

Aktualna ksiażeczka Sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

Status studenta

Nie posiadasz doświadczenia a chciał(a)byś aplikować?Nic nie szkodzi.Wszystkiego Cię nauczymy I wprowadzimy w ten lodowy świat.

Oferujemy:

Umowe zlecenie

Elastyczny grafik

Prace w ciekawym miejscu w Krakowie

Możliwość nabrania nowego doświadczenia, chociażby umiejętnosć sprzedaży.

Premie sprzedażowe.

Więcej informacji pod adresem e-mail po uprzedniej aplikacji lub pod numer telefonu.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 909586797