2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Siedlce
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca w sprzedaży

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

SPECJALISTA ds. Sprzedaży

Potrzebujesz elastycznego grafiku ze względu na obowiązki rodzinne? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? To jest praca dla Ciebie!

Główny obszar działań to sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i bieżąca obsługa klienta.

Praca w biurze w Siedlcach oraz w terenie. Możliwość pracy zdalnej.

 ZADANIA:

  • podtrzymywania relacji z obecnymi i nowymi klientami,

  • bezpośrednie kontakty handlowe z klientami

  • prezentacja oferty oraz aktywna sprzedaż

  • realizacja celów sprzedażowych

WYMAGANIA:

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • nastawienie na rozwój i osiąganie celów

  • niekaralność

  • min. średnie wykształcenie/preferowane wyższe,

  • prawo jazdy kat. "B"

OFERTA:

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bezpłatne szkolenia

  • Atrakcyjny system motywacyjny

  • Wynagrodzenie uzależnione od stażu i wyników (stała, premia, prowizja)

  • Dodatkowe wynagrodzenie w okresie wdrożeniowym

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 868615900