2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Swarzędz
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w spaghetterii MAQARON, pomoc, obsługa, gotowanie Swarzędz

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta pracy:

Praca na kuchni i obsługa klienta na umowę zlecenie + chorobowe

Lokalizacja: Swarzędz ul. Graniczna 63 (centrum agrobex)

Opis stanowiska:

Praca na kuchni i obsługa klienta.. Głównym obowiązkiem będzie przygotowywanie sosów i makaronów oraz obsługa klienta.

Wymagania:

Dyspozycyjność

Doświadczenie w pracy jako kucharz/kucharka będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.

Umiejętność pracy w zespole.

Warunki zatrudnienia:

Stawka początkowa: 22 zł na godzinę netto.

Okres próbny: 1 miesiąc, wszystko zależy od zaangażowania.

Elastyczny grafik.

Mile widziany status studenta.

Jeśli jesteś gotów/gotowa podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV w wiadomości prywatnej oraz na e-mail maqaron.poznan (małpa)gmail.com

Zapraszamy do aplikowania

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 889046536