2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Prądnik Biały
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca w sklepie zoologicznym Aquael Zoo Galeria Bronowice

Wynagrodzenie

27,69 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POSZUKUJEMY STUDENTA ZAOCZNEGO ( praca pon-piat -wybrane dni oraz 2 weekendy w miesiacu)

Oferujemy zatrudnienie w naszym zespole.

Jeśli lubisz pracę z klientem oraz interesujesz się zoologią to chętnie Cię poznamy :)

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie,

-elastyczny grafik,

-premie uznaniowe,

-konkursy sprzedażowe,

-miłą atmosferę w pracy.

Oczekujemy:

-PUNKTUALNOŚCI,

-podstawowej wiedzy w wybranym zakresie (pies, kot, gryzoń, ptak, akwarystyka/ terrarystyka),

-umiejętności pracy w zespole,

-dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługiwania kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

-Status ucznia/studenta.

Zakres obowiązków:

-obsługa klienta na wysokim poziomie merytorycznym i kulturalnym,

-utrzymywanie czystości w zbiornikach i klatkach w których znajdują się zwierzęta,

-dbanie o wizerunek sklepu

-rozkładanie dostaw.

Wynagrodzenie:

27,7zł / godzina brutto plus konkursy oraz premie uznaniowe.

Bardzo prosimy o zamieszczanie informacji w wiadomości jaką dziedziną zoologii się interesujesz oraz w jakich dniach/ godzinach możesz pracować.

Więcej informacji udzielimy pod nr tel. lub bezpośrednio w sklepie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 752135541