2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Chylonia
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w Sklepie Żabka Gdynia

Wynagrodzenie

27,20 - 28,47 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Szukamy osoby do sklepu Żabka na stanowisko Kasjer/Sprzedawca, Gdynia Grabówek

Praca na pół lub pełen etat w trybie zmianowym: 6 - 14:30 / 14:30-23

Pełen etat = 5 dni w tygodniu (niedziele wolne).

27,70 zł - 29,47 zł godzina/ brutto

Na początek umowa zlecenie, później możliwość zmiany na umowę o pracę, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Obowiązki : obsługa klienta, uzupełnianie braków towarowych, dbanie o czystość

Wymagania : punktualność, uczciwość.

Zapraszam do aplikowania również osoby bez doświadczenia

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 838314706