2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Katowice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bogucice
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w sklepie Żabka

Wynagrodzenie

1 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć, dobrze że jesteś !

Właśnie poszukujemy solidnych wzmocnień do naszego zespołu w sklepie.

Solidny?

  • Uczciwy

  • Szczery

  • Szanuje zdanie innych

  • Punktualny

  • Sumienny

  • Można na niego liczyć w krytycznych sytuacjach

Właśnie takich osób szukamy!!

Zadania?

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie

  • Dbanie o wygląd sklepu czystość i ekspozycje towaru

  • Przyjmowanie dostaw

  • Inne powierzone zadania w zależności od umiejętności

Doświadczenie oraz dobre nawyki będą atutem podczas rekrutacji wybranych kandydatów.

Oferta:

  • Umowa zlecenie na start, poznajmy się

  • Wynagrodzenie zgodne z obecnymi stawkami plus premie za wyniki, zaangażowanie i pracę w niedziele oraz święta

  • Możliwość sugestii grafiku (np. ważny wolny weekend)

  • Karta Multi-Sport z dofinansowaniem (przy umowie o pracę)

  • Pakiet Lux-Med (przy umowie o pracę)

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy z innego miasta

Jeśli jesteś zainteresowana/ny, odezwij się do nas telefonicznie lub na portalu OLX.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

REKRUTACJA OTWARTA!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 903808494